2014 Nikah Şekeri Modelleri

Admin 08 Kasım 2013 2

2014 Nikah şekeri modelleri, en güzel nikah şekeri modelleri, deniz yıldızlı nikah şekeri tasarımları, balo elbiseli nikah şekerleri, duvaklı nikah şekeri modelleri, kız kulesi nikah şekeri modelleri, kuğulu nikah şekeri tasarımları, süper lüks nikah şekeri çeşitleri,

orkide nikah şekeri

orkide nikah şekeri

Evlenecek olan genç çiftlerin nikah törenlerinde dost ve arkadaşlarına dağıtmak üzere birbirinden güzel ve farklı tasarımlara sahip nikah şekeri dağıtarak onlara bir nebze kendilerini hatırlatma anlamında küçük bir hediye verebilirler. Nikah şekeri evlenecek olan çiftlerin akraba ve dostlarının ağzını tatlandırmak ve en kötü gününün şeker tadında olmasını dilemeleri için dağıtılan o güne özel bir hediyedir. Nikah şekeri günümüzde toplu düğün yapmayıp sadece nikah töreni ile evlenen çiftler evlilik anısı olarak konuklara nikah şekeri veya süs şekerleri vermektedir. Eskiden gelin teli ve tül ile ve badem şekeri konularak hazırlanan nikah şekerleri yerine günümüzde şeker yerine lavanta konularak hazırlanıyor. Çok farklı renk ve aksesuar kullanılarak tasarlanan bu nikah şekerlerinin yeni evlenecek olan genç çiftlerin mutluluğuna mutluluk katması amacı ile asilkadinlar.com ekibi olarak sizler için hazırladığımız şık nikah şekeri modellerini hep beraber incelemeye ne dersiniz?

 

2 Yorum »

  1. MEHMET GOLCUK 24 Mart 2014 at 14:40 - Reply

    bisiklet nikah şekerim’den 100 adet yaptırmak istiyorum fakat 100 adet fiyatı nedir ve yeriniz nerdedir gelip görme şansım varmıdır.

  2. kadir gülbahar 25 Mart 2014 at 11:52 - Reply

    merhabalar ben nikah şekerinden 100 adet satın almak istiyorum iletişlim veya telefon numarası gönderebilirmisiniz